hlinikove kolejnice

Hliníkové kolejnice

Hliníkové kolejnice

Garnýže v provedení hliníkových kolejnic jsou díky své pružnosti a přizpůsobivosti velmi oblíbené. Mají své nezastupitelné místo v interiérech s arkýři, různými oblouky a šikminami, do nichž je třeba vést záclony a závěsy. Chcete-li nenápadné garnýže, které jsou téměř neviditelné, hliníkové kolejnice budou správnou volbou

Hliníkove kolejnice Hliníková kolejnice Hliníková kolejnice s ohybem Hliníková dvoukolejnice s ohybem Hliníková dvoukolejnice Hliníková záclonová dvoukolejnice kolejnice s kryci listou ohyb kolejnice s listou kolejnice s kryci listou Ohnuta hliníková dvoukolejnice s zipem Hliníková záclonová dvoukolejnice ohnuta dvoukolejnice s kryci listou

Proč si vybrat

hliníkové kolejnice

Elegance spojená s odolností – to jsou hliníkové kolejnice. Hodí se pro záclony, pro lehké, středně těžké a dokonce i velmi těžké závěsy.

Díky své schopnosti co nejlépe využít daný prostor jsou nepostradatelné pro arkýře, oblouková okna, šikmá okna, stropní okna, velká prosklená průčelí, okna atypických rozměrů a tvarů či nepravidelné stěny. Pro hliníkové kolejnice není žádný tvar nemožný ani žádné okno příliš velké.

Existuje mnoho typu hliníkových kolejniček, můžeme je montovat do stropů, do stěny a dokonce i našikmo. V každém případě jsou velmi nenápadné a současně elegantní i decentní.

Rozhodnete-li se pro hliníkové kolejnice, můžete vybírat z pestré nabídky různých  typů kolejnic, jako jsou například jednodrážkové, dvoudrážkové kolejnice, kolejnice bez drážky či s přesahovou drážkou, kolejnice se suchým zipem s různým typem ovládání. Na výběr jsou hliníkové kolejnice ovládané provázkem, šňůrkou, elektrické s motorem, který se ovládá pomocí vypínače.

motorizované kolejnice Hliníková motorizované kolejnice

Hliníkové kolejnice s motorem Praha

Hliníkové kolejnice na strop

Hliníkové kolejnice na strop jsou oblíbenou variantou uchycení záclon i závěsů do oken i dveří. Závěsy můžeme použít také na rozdělení jedné velké místnosti na dvě menší.

Máte ve vašem bytě či domě nízké stropy? Správnou volbou jsou hliníkové kolejnice na strop. Tyto kolejnice se montují přímo na strop, díky tomu ho na rozdíl od klasických garnýží opticky nezmenšují. Zachovají jeho původní rozměry, v některých případech ho dokonce opticky zvětší.

Kolejnice na šikmá okna

Tradiční garnýže se umísťují nad okno nebo nade dveře. Je-li vaše domácnost vybavena šikmými či jinak atypickými okny, s tradičními garnýžemi nepochodíte. Ke slovu přicházejí kolejnice na šikmá okna.

Při výběru kolejnic by neměla být rozhodujícím faktorem cena. Kolejnice mají totiž neomezenou životnost a současně jsou doplňkem interiéru, se kterým by měly harmonicky ladit.

kolejnice na šíkmé okna

hlíníkové kolejnice na strop, šíkmé okna

kolejnice na šíkmé okna

kolejnice na šíkmé okna

ohnuta kolejnice na miru

Ohnuta kolejnice na miru

Zamereni_kolejnice_s_ohybem

zamereni_kolejnice_s_ohybem

Moderní hliníkové kolejnice. Jedno a dvou kolejnicové garnýže na zeď nebo strop.

Garnyz PrahaModerní garníže koncovka záslepka rohová spojka Top Line + rohové spojky (montáž strop) Top Line + roleta (monáž stena) Top Line + Square Line (montáž stena) top-line_koncovka square_brúsená oceľ top-line_rohová spojka_biela lesklá top-line_rohová spojka_čierna matná top-line_rohová spojska_brúsená oceľ Top-line-koncovka SQUARE-biela lesklá Top-line-konovka SQUARE-čierna matná top-line-roleta_prev01 top-line-roleta_prev02 top-line-roleta_prev03 top-line-roleta_prev04 top-line-roleta_prev05 top-line-roleta_prev06 top-line-roleta_prev07 kvadro kvadro_04 kvadro_05 kvadro_tresanoModerní garníže Moderní garníže Moderní garníže Moderní garníže Moderní garníže Moderní garníže garnize_I-9339 garnize_I-9345 garnize_I-9349 garnize_I-9353 garnize_I-9357 garnize_I-9363 garnize_I-9365 garnize_I-9373 garnize_I-9375 garnize_I-9379 garnize_I-9405 garnize_I-9409 garnize_I-9413 garnize_I-9417 garnize_I-9427 garnize_I-9431 garnize_I-9435 garnize_I-9441 garnize_I-9443 garnize_I-9459 garnize_I-9463 garnize_I-9485 garnize_I-9501 garnize_I-9503 garnize_I-9519