Calouneni nabytku

Čalounění nábytku

Čalounění nábytku na míru.

Čalounění nábytku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak zvané “kočárové čalouněni” je dnes populární dekorativní technikou pro ozdobu nábytku. Původ tohoto názvu je spojen s jeho historickým účelem-výzdobou interiéru královských kočáru. Později se v interiérech aristokratů začala používat spíš metoda prosívaného čalounění. Speciální úpravy bylo dosaženo pomoci čalounění nábytku drahými látkami a zdobení skleněnými nebo perleťovými knoflíky. Poprvé se tato technologiemi začala používat v 18 století ve Francii a zde získala i svůj název: capitonner ( capitonne).

Pohovka pro psa

Tohle čalounění mezi designéry velmi oblíbeni pro svou eleganci a luxusní vzhled. Tato technika umožňuje vyzdobit doslova vše: pohovky, křesla, židle, pouhý, čela posteli, dokonce i zrcadla. Takový nábytek vždycky bude ozdobou vašeho domova.

Víte že v našem studiu můžete přečalounit svoje oblíbené křesílko nebo gauč, taburet nebo židle? Naši odbornici ze starého udělají nové! Ještě lepší než bylo!!! Obrovský výběr dekoračních látek uspokojí jakýkoliv vkus a naše designéři nabídnout krásnou látku která oživí interiér a bude sloužit dlouhé léta. Podívejte se na poslední foto jak to bylo a porovnejte s tím co stalo.