Japonské stěny

Japonské stěny

Japonské stěny

Přemýšlíte, jak zastínit větší okna či prosklené dveře? Elegantní, netradiční a estetické řešení vám nabízejí japonské stěny. Japonské stěny jsou praktické, snadno ovladatelné, univerzální i variabilní. Hodí se do každého interiéru.

Jak si vybrat japonské stěny

Japonské stěny jsou alternativou k roletám i žaluziím. Přestože se jedná o způsob stínění starý několik tisíc let, působí velice harmonicky a esteticky i v moderním interiéru.

Látkové panely japonské stěny lze zhotovit z lehkých záclon i neprůhledných závěsových dekoračních látek. Další možností jsou speciální tuhé látky, podobné látkám na klasické rolety.

Můžete volit výšku i šířku japonské stěny, počet panelů, způsob ovládání a samozřejmě i materiál, barvu a vzor látkových panelů.

Než se rozhodnete pro koupi japonské stěny, měli byste vědět, jak velkou plochu má japonská stěna zastínit a jak velký prostor máte k dispozici na roztažení jednotlivých panelů. Materiál na japonské stěny si můžete vybrat stejně, jako látky na záclony a závěsy.

Můžete vybírat z naší pestré nabídky různých materiálů, vzorů i ovládání. Přestože jsou japonské stěny snadno manipulovatelné a cenově příznivé, je třeba věnovat jejich výběru nemalou pozornost. Japonské stěny jsou totiž významným dekoračním prvkem vašeho interiéru.

Zaujala vás některá z dekoračních látek v naší nabídce a nenašli jste japonskou stěnu s panely z této látky? Kupte si u nás látku, naši profesionálové vám z nich rádi vyrobí látkové panely pro vaši japonskou stěnu.

Japonské posuvné stěny

Lámete si hlavu, jak rozdělit větší místnost na dvě menší? Elegantním a originálním řešením jsou japonské posuvné stěny. V interiéru působí velice elegantně a moderně.

Japonské posuvné stěny svým vzhledem připomínají římské rolety. Na rozdíl od nich se posunují po liště ve vodorovném směru. Můžete je shrnovat na levou či pravou stranu.

Velkou výhodou japonských posuvných stěn je jejich snadná manipulovatelnost a variabilita.

Předělili jste pomocí japonské posuvné stěny místnost a zjistili jste, že vám vyhovuje jiný způsob předělení? Řešení je snadné. Vezmete japonskou stěnu, složíte ji, přenesete ji na požadované místo a rozložíte podle vašich potřeb.

Vyzkoušejte tento originální, tradiční a současně moderní způsob stínění i předělení místnosti!