detske zaclony

Závěsy a záclony do dětského pokoje

atypicke zavesy do detskeho pokoje sametove zavesy do detskeho pokoje Luxusni zavesy do detskeho pokojezaclony a zavesy do detskeho pokoje zaclony a zavesy do detskeho pokoje zaclony a zavesy do detskeho pokoje zaclony a zavesy do detskeho pokoje zaclony a zavesy do detskeho pokoje zaclony a zavesy do detskeho pokojepolstare do detskeho pokojezavesy do detskeho pokojezaclony do detskeho pokojedetske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclonydetske zaclony detske zaclony detske zaclonydetske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony detske zaclony

detske zaclony a zavesy detske zaclony a zavesy detske zaclony a zavesy detske zaclony a zavesy detske zaclony a zavesy detske zaclony a zavesy detske zaclony a zavesyzaclony do detskeho pokojezaclony do detskeho pokojezaclony do detskeho pokojezaclony do detskeho pokoje

Záclony do dětského pokoje

Závěsy a záclony do dětského pokoje. Zařizování dětských pokojíků je věnována velká pozornost. Rodiče si totiž přejí, aby se jejich potomci cítili v pokojíku co nejlépe. Velkou roli hrají nejen barvy stěn místnosti a nábytek, nemalý význam mají také dětské záclony a dětské závěsy.

Dětské záclony a závěsy – dekorativní prvek interiéru

Funkce dětských záclon a závěsů je nejen praktická, dětské záclony do pokojíčku a dětské závěsy do pokojíčku mají plnit také estetickou funkci a rozvíjet v dětech estetické cítění. Děti mají na okolní svět jiný pohled než my, dospělí. To je důvod, proč je zaujmou pestré barvy, výrazné motivy a veselé vzory.

Kromě klasických záclon a závěsů prokáží dobrou službu římské rolety. Malým předškolákům i školákům dobře poslouží blackoutové římské rolety či závěsy. Tyto rolety a závěsy zajistí dokonalé zatemnění a izolaci od okolního hluku, což je důležité pro kvalitní spánek vašich dětí.

Motivy dětských záclon

Dětská záclona nemusí být pouze barevná záclona s autíčky, vláčky, srdíčky, sluníčky, pohádkovými postavičkami a dalšími dětskými motivy. Může se jednat o dětskou záclonu do pokojíčku s geometrickými vzory, barevnými puntíky, proužky, či záclony s motivem rozkvetlé louky.

Jak vybrat záclony do dětského pokoje?

Dětská záclona do pokojíčku dodá jeho interiéru veselost, barevnost i harmonii. Dětské záclony vybíráme podle obliby dítěte a podle jeho věku.

Dospívající děti nezajímají vláčky ani jiné hračky, sluníčka, srdíčka a podobné motivy. Mohou se jim líbit například geometrické tvary, barevné puntíky či proužky.

Menší děti naopak ocení barevné záclony s motivy vláčků, autíček či jiných hraček, sluníček, srdíček, pohádkových postaviček a dalších dětských motivů. Zvolíte-li pestré dětské záclony do pokojíčku, je třeba s nimi sladit ostatní doplňky pokojíku.

Pokojík pro menší děti má sice být barevný a působit vesele, v žádném případě však nesmí působit přeplácaně.

Závěsy do dětského pokoje jsou neméně důležité, proto je třeba věnovat jejich výběru nemalou pozornost. Dětské závěsy do pokojíčku mají nejen stínit, mají být také dekoračním prvkem, který ladí s interiérem pokojíku a vytváří příjemné prostředí na hraní nebo na učení.

Pokud zvolíte jednoduchou záclonu do dětského pokoje, závěs může být pestrý s dětskými motivy. Je-li naopak záclona pestrá, je třeba zvolit dětské závěsy jednobarevné, v pastelových barvách. Tmavým barvám bychom se měli raději vyhnout.

Můžete vybírat z naší pestré nabídky dětských záclon nebo si koupit dětské záclony metráž a svěřit jejich ušití našim profesionálním švadlenám.

Nejlepší Závěsy a záclony do dětského pokoje nabízí naše Studio!