zaclony a zavesy

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy

 

Záclony a závěsy Podívejte se do naší galerie záclon a závěsů, která zahrnuje celou škálu moderních produktů. Není místnost, ve které by záclony či závěsy nevypadaly dobře. Hodí se opravdu kamkoliv, je však potřeba se zaměřit na jejich výběr.

Jestliže nevíte, jaké záclony či závěsy zvolit, neváhejte se obrátit na náš a využít profesionálních služeb našeho dekoratérského studia. Rádi vás osobně navštívíme a navrhneme, jaké záclony jsou do vašeho interiéru nejvhodnější.

Realizace:

Záclony a závěsy do obývacího pokoje

Závěsy a záclony do kuchyně

Závěsy a záclony do ložnice

Závěsy a záclony do dětského pokoje

Moderní záclony a závěsy

 

Přinášíme vám nabídku moderních záclon, které se hodí do každého interiéru. Moderní záclony a závěsy z našeho sortiment splňují požadavky na vysokou kvalitu, minimální údržbu a moderní vzhled. Závěsy dlouho vydrží krásné a nemusíte se o ně téměř starat. Prát je můžete standardně v pračce. Po vyprání stačí usušit a vyžehlit. Naštěstí je nemusíte prát příliš často, protože se nijak nešpiní. Pouze na nich může ulpívat prach, pro který právě tuto údržbu doporučujeme.

Kam všude se hodí záclony a závěsy? Nabízíme moderní záclony do ložnice, do obýváku i do dětského pokoje. Zatímco v ložnici oceníte především světlejší a pastelové barvy, které spolehlivě zabrání průniku světla do místnosti a zároveň navodí pohodovou a relaxační atmosféru, do obýváku jsou vhodná i výraznější provedení. Moderní záclony do obýváku tak nabízíme i v slavnostnějších barvách a dekorech. Jsou vhodné pro celoroční využití nebo jen ke konkrétním příležitostem.

Záclony se dále skvěle hodí i do kuchyně – ideální jsou v kombinaci s oknem, které se nachází v jídelně nebo u vaší kuchyňské linky. Jestliže máte kuchyňský kout přímo napojený na váš obývací pokoj, je vhodné pořízení záclon ve shodném dekoru. Záclony do kuchyně vám přinášíme v celé řadě atraktivních provedení, z nichž si rozhodně vyberete – jako tradiční, luxusní, moderní i nejrůznější zdobené.

 

Záclony pro malá i velká okna

 

Záclony z nabídky našeho dekoračního studia se hodí pro všechny typy oken. Zakoupíte tak u nás jak záclony na malá okna, tak i záclony na střešní okna nebo na velká okna. Jelikož máme k dispozici mnoho různých látek, rádi záclony i závěsy svými rozměry přizpůsobíme požadavkům vaší místnosti.

Nabízíme také záclony a závěsy na atypická okna, která má dnes mnoho bytových i rodinných domů. Není tedy důvod, proč byste se měli o tak moderní a praktický doplněk, jakým právě záclona je, ochuzovat.

Kromě tradičních záclon a závěsů vám přinášíme také oblíbené zatemňovací závěsy black-out. Jedná se o osvědčené a moderní řešení do každého interiéru. Tyto závěsy spolehlivě zabrání průniku slunečních paprsků. Luxusní záclony a luxusní závěsy podle vašich představ pořídíte pouze v našem dekoratérském studiu. Mimo nich vám můžeme doporučit také moderní povlaky na židle a čalounění nebo praktické římské rolety.