garnýže a hliníkové kolejničky

Garnýže a hliníkové kolejničky

Garnýže a hliníkové kolejničky pro Vas. Hezké a kvalitní.

Prohlédněte si náš sortiment garnýží a kolejnic, které jsou vhodné pro zavěšení libovolných záclon a závěsů. Přinášíme je v několika moderních provedeních, hodících se do každého interiéru. Můžete si koupit nebo objednat hezké a kvalitní garnýže a hliníkové kolejničky v Dekoratérském Studiu Bellissimo.

Záclony spolu se závěsy rozhodně nejsou žádným přežitkem, ale báječně se hodí pro dekoraci jakékoliv domácnosti. Mohou se stát také pěknou ozdobou vaší kanceláře nebo jiné místnosti, kterou potřebujete aktuálně zařídit. Kromě garnýží vám přinášíme celou řadu dalších produktů, z nichž si určitě vyberete.

Garnýže a kolejnice

Zda si vybrat garnýže nebo hliníkové profily? To je otázka, nad kterou se zamýšlí mnoho našich zákazníků. Pokud máte v místnosti, co právě zařizujete, vysoké stropy a váš interiér se může pochlubit klasickým stylem, je skvělou volbou garnýž. Ta totiž báječně zdůrazní krásu vaší místnosti.

Jestliže máte stropy nízké, určitě jsou lepší volbou hliníkové profily neboli kolejnice, které se instalují přímo na strop a místnost tedy opticky nezmenšují – zachovávají její původní rozměry nebo ji naopak zvětší, protože se umísťují dostatečně vysoko.

Při výběru byste měli vzít v potaz také cenu. Kolejnice u nás zakoupíte o něco levněji než garnýže. Cena by však neměla být rozhodujícím faktorem při vašem výběru. Přece jenom garnýž i kolejnice mají neomezenou životnost a když místnost jednou zařídíte, nemusíte její dekoraci měnit, pokud s ní budete spokojeni.

Dřevené garnýže

Kovové garnýže

Kolejnice na strop nebo na zed

Náš sortiment na míru vašim představám a požadavkům

V galerii našeho dekoratérského studia Bellissimo, naleznete zajímavé garnýže a hliníkové kolejničky, z nichž můžete vybírat. Rádi vám s výběrem poradíme telefonicky nebo přes e-mail. Také nás můžete navštívit a domluvit se na všech podrobnost s námi osobně. Garnýže a  hliníkové kolejničky mohou být ve stříbrném, zlatém, měděném nebo třeba tmavém provedení. Dodáváme je v celé škále atraktivních provedeních a vy je tak pohodlně přizpůsobíte možnostem svého interiéru.

Kromě tradičních garnýží, které se umísťují nad okno nebo třeba nade dveře, u nás zakoupíte také kolejnice na strop, na šikmá okna nebo ohnuté kolejnice. Vždy je potřeba se pečlivě zamyslet nad tím, co přesně se hodí do vašeho interiéru. Naštěstí pro vás provádíme i konkrétní posouzení místnosti, kdy ji osobně navštívíme a dáme vám cenné rady a tipy na její dekorování.

Kolejnice na strop jsou oblíbené jak v kombinaci s okny, tak i s dveřmi. Praktické záclony či závěsy se dají využít i na rozdělení jedné velké místnosti na dvě menší. Kolejnice na šikmá okna zase oceníte u atypických oken. Ne každý má svou domácnost standardně vybavenou. Naše garnýže a kolejnice splňují vysoké nároky jak na kvalitu použitých materiálů, tak i na moderní nadčasový design, který vám umožní zařídit si místnost v jakémkoliv stylu.

Řimské rolety

NOVINKA 2017: Dvojité římské rolety

Lehké záclonové, nebo elegantní látkové římské skládané rolety oživí každý interiér. Tento způsob zastínění se hodí jak pro klasické interiéry, tak pro ty moderní. Římské rolety jsou uchyceny na hliníkových profilech pomocí suchého zipu.

Ovládání je řešeno šňůrou, řetízkem, nebo motorovým pohonem s dálkovým ovládáním.

Japonské stěny

Japonská stěna je netradiční, elegantní a velmi estetický druh stínění v japonském stylu. Japonská posuvná stěna je upevněna pomocí suchého zipu v alu profilu, který má 2-5 drážek, čímž je určena šíře a počet panelů. Jednotlivé panely tvoří souvislou stěnu, se kterou lze libovolně manipulovat. Panely japonské stěny lze ovládat sňůrkou, tyčkou. Panely japonské stěny je možno kombinovat a navíc je možno panely potisknout jakýmkoliv motivem. Japonské posuvné stěny se skvěle hodí do každého interiéru. Japonská stěna nemusí nutně sloužit pouze jako stínící prvek, ale je možné s ní opticky rozdělit místnost.