Přehozy a polštáře

Přehozy a polštáře

Nedílnou součástí našeho sortimentu bytových doplňků jsou také krásné Přehozy a polštáře, povlaky na polštáře nebo přehozy na postel. Všechny tyto doplňky můžete využít k dekorování svého interiéru. Báječně se hodí do ložnice, do obývacího i dětského pokoje.

Prohlédněte si naši galerii, ve které jistě načerpáte mnoho inspirace. Našich profesionálních služeb může využít opravdu každý. Rádi vám na základě vašich individuálních přání a dle možností vaše interiéru doporučíme konkrétní dekorační polštáře a přehozy na postel.

Moderní polštáře a povlaky na polštáře

Polštáře prodáváme v celé škále rozměrů. Nabízíme však spíše drobnější polštářky, které poslouží jako praktická dekorace. Nejenže skvěle vypadají, ale dají se využít také k sezení nebo například k podepření zad či hlavy. Dají neobyčejný šmrnc vaší sedací soupravě a zvýrazní detaily v interiéru. Dekorační polštáře jsou dnes velmi populární. Rozhodně si nepořizujte pouze jeden, ale zvolte jich několik ve stejném nebo ve velmi podobném designu.

Na jeden polštář si můžete pořídit více různých povlaků a ty libovolně střídat. Povlaky je samozřejmě dobré jednou za čas vyprat, protože se mohou znečistit a i když zůstávají čisté, jen těžko odolají prachu. Jejich vyprání je pak vhodnou příležitostí k výměně. Například na vánoční svátky si můžete pořídit nějaké slavnostnější povlaky na polštáře. Ty pak vaše hosty jistě příjemně svátečně naladí.

Kromě různých velikostí vám polštáře přinášíme také v celé paletě barevných odstínů – od světlých barev až po ty tmavší, od pastelových až po výrazné. Sami se můžete rozhodnout, co se vám líbí a co se hodí do vašeho interiéru, nebo vsaďte na naše rady, tipy a zkušenosti. Vybírat také můžete z různých tvarů. Oblíbené jsou nejen hranaté a kulaté polštářky, ale skvěle vypadají také atypické tvary.

Přehozy na postel pro dokonale upravenou ložnici

Věděli jste, že nedosáhnete lépe uklizené postele než právě s přehozem na postel? Tím totiž snadno překryje ložní prádlo a vaše lůžko bude tak vždy dokonale upravené. V našem dekoratérském studiu máte možnost výběru z mnoha atraktivních přehozů na postel v různých barvách, rozměrech i materiálech.

Sami si můžete vybrat látku dle své vlastní fantazie, která se bude dokonale hodit do vaší ložnice. Přehoz přes postel je vhodné dobře barevně sladit s nábytkem, barvou stěn i s dalšími aspekty v místnosti. Neměl by působit rušivě ani zbytečně poutat pozornost případných hostů.

Přehoz na postel je stále více oblíbeným doplňkem. Ačkoliv jeden čas nebyly tyto přehozy příliš vyhledávané, dnes se opět vracejí do módy. Podlehněte tak i vy aktuálním trendům a pořiďte si přehoz přes postel, kterým svou ložnici během okamžiku hravě uklidíte a upravíte. V našem studiu vám při koupi rádi poradíme.