Sluzby siti zavesu

Služby šití záclon a závěsů

Šití záclon a závěsů

Dekoratérské Studio Bellissimo nabízí komplexní služby v oblasti dekorace domácností, šití záclon a závěsů, penzionů, hotelů, kancelářských místností a dalších prostor. Nabízíme široký sortiment a šití záclon a závěsů rolet, látek pro čalounění nábytku nebo pro potahy. Neváhejte využít našich profesionálních služeb, pokud chcete zkrášlit svá okna a dopřát tak místnosti zcela nový a neotřelý vzhled.

Náš hlavní sortiment na šití záclon a závěsů tedy představují:

– šití zaclon a závěsů

– záclony a závěsy v celé škále atraktivních barev a vzorů,
– přehozy na postele nebo pohovky,
– římské rolety do všech typů oken,
garnýže a kolejnice včetně jejich montáže,
– dekorační polštáře do interiéru,
– ohnuté kolejnice.

Levně a vkusně zařídíme váš interiér. Nemusíte mít velký rozpočet, abyste mohli využít profesionálních služeb našeho dekoratérského studia. Z malého bytu či rodinného domu uděláme skutečný domov, který vás potěší svou pohodovou a útulnou atmosférou i neskutečným komfortem.

Nabízíme široký sortiment a šití záclon a závěsů, přehozů, rolet nebo látek, ze kterého můžete vybírat. Vaší představivosti se rozhodně meze nekladou. Připravili jsme pro vás výrazné a pastelové odstíny i jejich různé kombinace. Velké oblibě se u nás aktuálně těší květinové vzory, které se zaměřují především na všechny romantiky. Nejmenší ratolesti zase potěší neotřelé dětské motivy.

Jak si objednat naše služby

Kromě samotného prodeje zajišťujeme také montáž garnýží a kolejnic. Získáte u nás tak komplexní služby. Po naší návštěvě budete mít své bydlení zařízené k maximální spokojenosti. Vybrané místnosti hned na začátku spolupráce důkladně přeměříme pro budoucí realizaci.

Pořídíme fotografické snímky oken i dalšího nezbytného příslušenství a dekorace, která udává celkový vzhled místnosti. Pomůžeme vám s výběrem vhodných materiálů, garnýže, přehozu na postel, dekoračních polštářů nebo římských rolet. Poskytneme komplexní řešení pro každou místnost, které si můžete přizpůsobit svým vlastním představám. Zohledníme praktičnost, funkčnost, styl a samozřejmě i barevné provedení.

Jak dlouho budete čekat na realizaci? Během 1 až 2 dnů naše dekoratérské studio vytvoří nákresy závěsů. Vypočítáme náklady na materiál a provedeme celkovou cenovou kalkulaci. Jestliže budete s cenovou nabídkou spokojeni, provedeme instalaci nebo demontáž (dle konkrétní místnosti) garnýží či profilů.

Veškeré závěsy a záclony, přehozy na postel, japonské stěny nebo dekorační polštáře šijeme opravdu profesionálně. Vše vyžehlíme, pověsíme a vyzdobíme tak, že bude zařízení v místnosti v přesném souladu s vašimi individuálními požadavky.

Naše dekoratérské studio můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a pomůžeme vám s realizací vašich snů a plánů.

Měření a instalace provádíme v průběhu celého týdne. Můžete se tedy s námi domluvit na individuální termínu, ve kterém vás navštívíme.

 

        Musíme vás upozornit, že všechny látky, záclonové kolejnice a další materiály se vyrábějí a stříhají na míru. Po zaplacení zálohy je nelze vyměnit ani vrátit! Záloha je nevratná. Pokud objednávku zrušíte, peníze se nevracejí!