Dřevěné garnýže na míru

Dřevěné garnýže

Dřevěné garnýže

Dřevěné garnýže

Dřevěné garnýže nejsou pouze nevzhledné dřevěné desky, sloužící k zavěšení záclon a závěsů. Současné dřevěné garnýže jsou spojením krásy, elegance a účelnosti.

Montáž dělených garnýží

Garnýže dřevěné – nestárnoucí klasika

Dekorativní dřevěné garnýže jsou ozdobou téměř jakéhokoliv interiéru. Jsou nestárnoucí klasikou, která okouzlí teplem přírodního materiálu a masivností.

A nejen to. Dřevěné garnýže dají vyniknout vašim záclonám i závěsům.

Vyrábějí se z kvalitního smrkového či borového, ideálně vysušeného dřeva, čímž je dlouhodobě zajištěna jejich vysoká tvarová stálost.

Dřevěné garnýže jsou ozdobou interiéru nejen díky svému materiálu. Na obou koncích jsou vybaveny koncovkami různého tvaru. Koncovky slouží nejen k tomu, aby záclona či závěs nesjížděl z tyče. Plní také dekorativní funkci.

K dřevěným garnýžím patří i luxusní, ručně broušené garnýže, které vyvolávají dojem elegance a přepychu.

V naší nabídce najdete garnýže dřevěné s jedinečným designem, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Jelikož jsou garnýže součástí interiéru, stejně jako je jím nábytek, je třeba věnovat jejich výběru pozornost.

Dřevěné garnýže budete mít, stejně jako záclony a závěsy celé roky denně na očích.

Kam se hodí dřevěné garnýže

Vévodí vašemu interiéru přírodní materiály? Pokud ano, dřevěné garnýže budou pro vás správnou volbou. Ne náhodou skvěle ladí s interiéry chat a rodinných domků. Jsou totiž výborným doplňkem venkovského stylu.

Rozumí si také se skandinávským stylem. Jsou nejlepší volbou pro interiér, ve kterém dominuje dřevo. To je důvod, proč se nejlépe hodí ke starožitnému nábytku a do interiéru, zařízeném v retro stylu.

Dřevěné garnýže jsou vhodné i do konzervativního interiéru, vybaveného klasickým nábytkem. Rovněž zdobí moderní interiéry, vybavené tmavým nábytkem.

Najde se pouze málo interiérů, pro které je vhodné zvolit jiný druh materiálu. Pokud máte v bytě nadbytek vlhkosti, správnou volbou pro vás nebudou garnýže dřevěné, nýbrž garnýže kovové. Dřevo je totiž materiál, který je proti vlhkosti nejméně odolný.

Dekoratérské Studio Bellissimo